Współpraca

Jestem doktorem nauk biologicznych oraz specjalistką od PR i mediów społecznościowych specjalizującą się w tematach związanych z nauką i edukacją. Różnorodność mojego doświadczenia pozwala mi wypełniać mieszankę potrzeb środowiska naukowców, marketingowców, czy dziennikarzy. Szkoliłam się z komunikacji naukowej, występów medialnych, wykorzystania tzw. nowych mediów do promocji nauki, tworzeniu reklam w mediach społecznościowych oraz przepisach związanych z RODO.

autorka w studiu Pytania na śniadanie

Jakie formy współpracy oferuję? Jeśli czujesz, że mogłabym Ci w czymś pomóc, śmiało napisz do mnie na

kontakt@naukowka.pl

Porozmawiamy i zobaczymy, czy będę mogła się do czegoś przydać. Poniżej znajdziesz niektóre z proponowanych przeze mnie form współpracy.

  • Artykuły/wykłady popularnonaukowe

Jeśli chcesz, abym przygotowała dla Ciebie artykuł lub wykład popularnonaukowy, musisz wiedzieć, że piszę jedynie na podstawie rzetelnych badań naukowych. Przygotowując materiał, zerkam na problem z różnych punktów widzenia, ale nie gubię naukowego obiektywizmu. Piszę teksty pod SEO, jednak wyznaję zasadę, że to treść jest najlepiej pozycjonowaną wartością. Specjalizuję się w genetyce, biologii molekularnej, czy zagadnieniach związanych z ludzkimi chorobami. Nie boję się obszarów trudnych i kontrowersyjnych. Jestem wprawną wojowniczką z nieprawdziwymi informacjami oraz pseudonauką. Moim drugą specjalizacją, są problemy środowiska oraz wpływ działalności ludzkiej na zmianę klimatu (głównie w aspekcie związanym z życiem w morzach i oceanach).

  • Doradztwo w zakresie promocji nauki w mediach społecznościowych i tradycyjnych

Jeżeli tak jak ja dostrzegasz potencjał w wykorzystaniu mediów społecznościowych do promocji działalności naukowej oraz kreowaniu wizerunku specjalisty to jesteś już dwa kroki przed innymi. Chętnie pomogę Ci wykorzystać te możliwości i wypromować Twoją działalność w poszanowaniu Twoich potrzeb jako naukowca. Pomogę w utworzeniu strategii Twojej marki osobistej (bo niezależnie od tego, czym się zajmujesz, tworzysz markę osobistą). Nauczę Cię jak korzystać z bezpłatnych oraz płatnych narzędzi internetowych. Podpowiem jak złapać uwagę mediów, przygotować profesjonalną informację prasową, czy przygotować się do medialnego wystąpienia.

  • Szkolenia z komunikacji naukowej

Jeśli chciałbyś zorganizować w swojej jednostce naukowej szkolenie dotyczące komunikacji naukowej, to dobrze trafiłeś! Po ustaleniu, jakie są Twoje największe potrzeby w tym zakresie, dostosuję treść szkolenia zarówno do Twoich potrzeb, jak i ogólnego poziomu grupy. Możemy porozmawiać jak przygotować porywającą wypowiedź, czy jak napisać przykuwający uwagę tekst. Możemy porozmawiać o tym, na co zwrócić uwagę podczas promocji swoich dokonań i jak współpracować z biurem promocji Twojej jednostki. Masz inny ciekawy pomysł na przebieg szkolenia? Napisz, chętnie przygotuję coś specjalnie dla Ciebie.

  • Ustawienie reklamy w mediach społecznościowych

Chcesz wypromować konferencję lub inne wydarzenie naukowe? Mogę pomóc Ci w zaprojektowaniu harmonogramu promocyjnego oraz utworzę dla Ciebie reklamę w mediach społecznościowych, która trafi wprost do Twojej grupy docelowej.

  • Reklama produktów i usług

Jeśli chcesz, abym przygotowała post reklamowy skrojony na Twoje zamówienie, nie marnuj czasu na kontakt ze mną. Takich ustawionych materiałów nie stworzę. Masz inny pomysł? Napisz i porozmawiamy.

 

Ściskam!